נוחות ובריאות באריזת סקוויז - איך זה עובד?

מחית פירות לתינוקות - ילדים - מבוגרים

"כל כך כיף לאכול משהו בריא מבלי להתאמץ בשבילו" - זו הייתה אחת התובנות הראשונות במבדקי טעם ונוחות שנעשו עם אריזות סקוויז. ב Mother- Nature אנחנו מקפידים על הרכב תזונתי אורגני, בריא, 100% טבעי וכשר, תוך הקפדה על רמת טעימות גבוהה ומושכת, מבלי להוסיף סוכר! התוצאה - טעימה מאד, גם לילדים וגם למבוגרים אך כאמור האריזה והנוחות, מהוות מוקד משיכה לא פחות משמעותי עבור צרכני מחיות פירות - מבוגרים כילדים.

כאשר נבחנו השעות ותיזמונים של שתיית/אכילת מחיות פירות, נמצא כי בארוחות הבוקר של פעוטות (וכן גם לאורך מספר פעמים בשעות קבועות בצהריים ולקראת/אחרי ארוחת ערב) וב'ארוחת עשר' של מבוגרים, נפתחו יותר אריזות סקוויז מהרגיל והסיבה היא נוחות מעל הכל. לתינוק, הפקק הגדול והנוח לאחיזה מהווה אתגר, משחק ואפילו 'טקס' קבוע שבסופו הצלחה בתפעול כבר מגיל צעיר. החוויה הנעימה של הנגישות למזון, מעודדת את התינוקות גם בתחומי החיים האחרים שאינם קשורים דווקא לתזונתם.

למבוגרים, האריזה העמידה, היכולת לפתוח ולסגור מחדש בלי הגבלה ואפילו השוליים המיוחדים שנוצרו לשפר את יכולת האחיזה, הם שהופכים את ה'תפעול' של אריזת סקוויז לנוחה כל כך בבית, במשרד ובעיקר בדרכים.
 
קוויז פירות - מיקס פירות אורגנים, שייק בריא לילדים ומתכונים נוספים

 
בנוסף לשעות השימוש והדגשת הנוחות שנבדקו, אנו מביאים לפניכם מספר שימושים במחיות Mother Nature כפי שהציעו לקוחות בישראל ובעולם:

- שילוב מחית פירות בשייק בריאות (לילדים - מחית Mother Nature היא 'גוף' השייק והמרכיב העיקרי בו, למבוגרים - המחית נכנסת למיקס של עלים ירוקים, אגוזים, פירות יער, Super-Food למיניו וכד').

- דייסת פירות - כתיגבור או דילול דייסות המבוססות על מעיכת פירות טריים בבית.

- ממרח בריאות, בשילוב ממרחי שקדים/קשיו/סילאן/חמאת קוקוס המעבים ומסמיכים את המחית.

- בכוס שתייה לצד ארוחה.

אם גם לכם יש שימושים מיוחדים במחיות Mother-Nature (לבישול, לאפייה ולכל רעיון קולינרי), שתפו אותנו ברעיון ונשמח להתנסות בו.