מזון אורגני לתינוקות

אם אכילת מזון אורגני התחילה לפני כמה שנים בתור טרנד, עם הזמן, יותר ויותר אנשים הבינו את היתרונות הרבים של אכילת מזון אורגני, נקי מכימיקלים, מזון הגדל בצורתו הטבעית, ללא תהליכים של הנדסה גנטית, הורמונים וחומרים אחרים אשר מעודדים למעשה גדילה מוגברת במטרה לאפשר גידולים מסוימים שלא בעונה ולהאריך את חיי המדף של אותם מוצרי מזון. ממש כמו שאנו המבוגרים מקפידים על אכילה של מזונות אורגניים, מזון אורגני לתינוקות ולילדים שלנו, הפך גם הוא לחלק משגרת התפריט התזונה יומי. 

מה היתרונות של מזון אורגני לתינוקות?

בראש ובראשונה מזון אורגני גדל בצורה טבעית, ללא שימוש בחומרי הדברה, דשנים כימיים, צבעי מאכל וחומרים משמרים שכידוע לכל מזיקים לבריאות. הדשן, אותו שמים בגידולים רגילים עשוי מזבל של בעלי חיים ושאריות של חומרים טבעיים. בשיטה האורגנית כל בעלי החיים גדלים באופן טבעי, מטופלים ברפואה מונעת, גדלים במרחבים גדולים מה שמקטין את הסיכוי להיווצרות של מחלות. בנוסף, אכילה של מזון אורגני מסייעת להפחית את הסיכוי להיווצרותן של מחלות מסוגים שונים, בעיות קשב וריכוז, תומכת בגוף בריא, חזק, אנרגתי ומאוזן. מזון אורגני גם עוזר למנוע היווצרות של בעיות במערכת העיכול. יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא העובדה שמזון אורגני תורם למאזן האקולוגי הסביבתי ומונע זיהום. 

אולי גם יעניין אתכם:

מזון אורגני לתינוקות - MOTHER NATURE

חברת MOTHER NATURE פיתחה וייצרה מזון אורגני לתינוקות על בסיס חומרי גלם אורגנים שאינם עוברים תהליכים מהונדסים. מדובר על מחיות לתינוקות, מזון איכותי המשלב קשת רחבה של פירות וירקות אורגניים הגדלים בתנאים נאותים ללא צבעי מאכל, חומרים משמרים וכימיקלים. מדובר בפתרון טבעי מעולה הן כארוחה של ממש והן כארוחת ביניים בין הארוחות המתאים לתינוקות שהחלו לצרוך מזון מוצק. ניתן לבחור בין מגוון של טעמים המשלבים כאמור פירות וירקות מסוגים שונים. הארוחות מגיעות באריזה נוחה לשימוש ומעודדות אכילה עצמאית. הארוחות עשירות בויטמינים, מינרלים, חלבונים, נוגדי חמצון ושאר רכיבים המעודדים התפתחות תקינה. אפשר לקחת אותן לכל מקום: לטיולים, לפארק, לגינה, לבריכה ולהזמין אותן בהתאם לטעם האהוב עליכם או באריזה משולבת עם כמה טעמים.