אוכל טבעוני לתינוקות

כל הורה המקפיד לשמור על אורח חיים בריא הכולל תזונה טבעונית, מבין את החשיבות גם עבור תינוקו. עם אוכל טבעוני לתינוקות יש המון יתרונות ביניהם הפחתת הסיכוי למחלת הסוכרת ומחלות כרוניות נוספות של העידן המודרני בטווח הארוך, אספקת כל הרכיבים התזונתיים החיוניים לגדילה והתפתחות תקינים ביניהם ויטמינים, מינרלים, אנזימים, נוגדי חמצון, חלבונים וחומצות אמינו.
בנוסף, תזונה טבעונית עבור תינוקות מספקת הרגלים נכונים לחיים, מסייעת בחיזוק המערכת החיסונית ואף מונעת תופעות לוואי ותסמינים לא נעימים כמו גזים וכאבי בטן, שלשולים, עצירות, פליטות ועוד. תפריט טבעוני המבוסס על פירות ירקות, דגנים, קטניות, דייסות, שייקים ומחיות מסוגים שונים מסייע בעיכול תקין.

מחית אורגנית לתינוקות ופעוטות 

מחית אורגנית לתינוקות המיוצרת ומשווקת על ידי MOTHER NATUREמכילה מגוון של פירות וירקות מסוגים שונים המספקים לתינוקכם ערכים תזונתיים גבוהים ומצוינים בתור ארוחה או נשנוש. כל המוצרים אינם מכילים ממתיקים מלאכותיים או ממתיקים טבעיים מכל סוג, אין בהם חומרים משמרים, גלוטן או חומרים מסמיכים. ההקפה היא על חומרי גלם סופר איכותיים לצד תהליך ייצור מוקפד עם טען מעולה ומרקם מושלם המשמש אוכל טבעוני לתינוקות. 
אוכל טבעוני לתינוקות

 

מחיות אורגניות לתינוקות ופעוטות - יתרונות

  • אוכל טבעוני לתינוקות ללא חומרים מלאכותיים או חומרים משמרים
  • שילוב נפלא של טעמים שתינוקות ופעוטות אוהבים כמו תפוח, בננה, אוכמניות, קינואה, אגס, גזר ומנגו…
  • המחיות מגיעות באריזות סקוויז נוחות לשימוש המעודדות אכילה עצמאית
  • מזון בריא, מזין המספק לגוף מגוון של ערכים תזונתיים חיוניים להתפתחות תקינה כמו חלבונים, מינרלים, נוגדי חמצון וויטמינים מסוגים שונים
  • עומדים בתקני איכות מחמירים של התקן האירופאי
  • כשרות למהדרין
  • ללא סוכרים או תרכיזי פרי מלאכותיים
 
לסיכום, הבחירה שלנו כהורים לספק לילדים שלנו הרגלי תזונה נכונה ובריאים היא חלק בלתי נפרד מחינוך ילדנו. המחיות הטבעוניות היא דרך מצוינת להמיר את נשנושי החטיפים שאינם בריאים ומספקים לגוף כמות אדירה של סוכרים ושומני טראנס בארוחה בריאה, מזינה ואיכותית.